BCB technik s.r.o.

Prodej a servis zemědělských technologií se zaměřením na živočišnou výrobu

Prohlédnout si produkty

Drobečková navigace

Úvod > archiv > Chov skotu

Technologie pro chov skotu

Specializujeme se na prodej a servis technologií užívaných při chovu skotu. Potřebujete se postarat o kejdu? Vybavit stáje? Koupit boudu pro vzdušný odchov telat? Chov skotu je dlouhý a nejednoduchý podnik. My Vám však poskytneme veškerou podporu. Abyste mohli chovat skot podle Vašich představ, podívejte se do naší nabídky technologie pro chov skotu. Nejobvyklejším druhem skotu, který je v našich podmínkách chován, jsou krávy. Chov skotu pro mléko či pro maso podporujeme kvalitními technologiemi, dodanými přesně podle Vašich potřeb

Kejdové hospodářství

Provozujete chov skotu a chybí Vám nástroje, jak se postarat o kejdu? Kejda hospodářských zvířat představuje kvalitní statkové hnojivo. Vše ovšem záleží hlavně na sběru odklízení výkalů. Pro chov skotu je rychlý a důkladný úklid výkalů klíčový. Zvířata pak méně obtěžuje hmyz, méně se šíří choroby. Nejlepší nástroje pro kejdové hospodářství v rámci chovu skotu najdete na následujících stránkách.

Chov skotu

Dojírny, stáje, boudy

Pro chov skotu však není potřeba se jen dobře postarat o kejdu. Také různé druhy dojíren a kvalita stájí mají svou hodnotu. Abyste mohli s úspěchem chovat skot, je nutné se o krávy postarat od mala. Z toho důvodu jsou zde boudy pro telata. Vzdušný odchov telat je v rámci chovu skotu obvyklým a žádoucím postupem, přitom díky naší boudě uchráníte tele od povětrnostních i jiných vlivů.

 

  Kejdové hospodářství | Vybavení stájí | Boudy pro telata | Sila | Vše pro výstavbu pastevních areálů