BCB technik s.r.o.

Prodej a servis zemědělských technologií se zaměřením na živočišnou výrobu

Prohlédnout si produkty

Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura - nemazat > Novinky

Novinky


Výhodná nabídka Dřevěný kůl Ø 7,5cm x 150cm, 52ks

Datum konání: 31. 3. 2018

Nabídka se zajímavými cenami

VýprodejVýprodej

Datum konání: 8. 3. 2017

www.bcbtechnik.cz/vyprodejApiBalm Cream

ApiBalm cream je přírodní krém vyrobený z rostlinných silic, olejů a rostlinných extraktů.Je určený pro péči o vemeno dojného skotu, ovcí a koz jako prevence a podpora léčby mastitid a keratózy. Krém pomáhá zklidňovat pokožku, udržovat její přirozenou vlhkost a zlepštrje její regeneraci. Aktivní přírodní látky jsou rychle absorbovány kůží a vytvářeji prodyšný film. Levandulové, hřebíčkové a eukalyptové výtažky odpuzují svým aroma obtížný lrmyz a tím pomáha ji zabtánit dalšímu podráždění pokožky. Krém může být aplikován při akutním zánětu ke zklidrrění pokožky a zánětlivé tkáně. Krém je možné použít k masáži vemene jako preventivní opatření výskytu mastitid.

SIožení/INCI: Voda, Tekutý paraíin, Glycerin, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ceteareth, Extrakt z květu měsíčku lékařského, Extrakt šalvěje lékařské, Extrakt tŤezalky tečkované, Extrakt z kořene kostivalu lékařského, Extrakt heřmánku pravého, Olej z hřebíčku (semen Eugenia Caryophyllus), Olej ze slunečnicových (Helianthus Annuus Seed) semen/ Eukalyptová silice/olej, l,evandulova silice/olej, Xantamová guma/ Metylparaberr, Propylparaben. pH 5.5-6.5.

Shoda s legislativou: ApiBalm cream je veterinární kosmetický přípravek podle zákona č. 16611999 Sb. Výrobek byl schválen Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv v Brně, rozhodrrutí č. 'l42-10lc a následné změrry. Výrobek splňuje požadavky směrnic U2001 a 212007 BS/TSE.

Použití: Aplikujte krém na pokožku na zánětlivém místě na vemeni a nechte působit. Před každým dojením odstraňte zbytky krému vodoll nebo vhodnou desinfekcí.BOVI odrohovací pasta

Návod na použití: BOVI odrohovací pasta se používá na odrohování 4-6 denních telat, u kterých jsou už hmatatelné zárodky rohů. Po fixaci zvířete se nůžkami ostříhají chloupky na zárodcích a v jejich těsném okolí. Pasta se aplikuje na obnažené zárodky a jejich okolí pomocí tyčinky a důkladně se vetře do kůže (30-40 sekund). Po nanesení pasty je proces odrohování ukončen a není potřebné další ošetření zvířete. Po uplynutí 10-12 dnů se odumřelá kůže spolu se zbytky pasty odloupne. Pokud se pasta aplikovala podle návodu, výsledkem je dokonalé odstranění rohů.

Bovi odrhovací pasta

Bovi pasta

Upozornění: ošetřená zvířata držte odděleně po dobu 6 hodin po aplikaci pasty. Pastu neaplikujte v otevřených prostorech, když prší (mohla by se smýt do očí zvířat).

Chci si sjednat osobní schůzku

Nebezpečí. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci.
Varování. Obsahuje hydroxid draselný a kalafunu. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Skladujte uzamčené. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad.

Skladovat na suchém a dobře větraném místě při teplotě do 25°C. Chránit před mrazem, přímým slunečním zářením, světlem, teplem a zdrojem požáru.

Registrace: 096/R/07-S

Balení: 20 x 10 ml
Spotřebujte do: Na obaluPřirozený způsob chlazení

Přirozený způsob chlazení Přirozený způsob chlazení Přirozený způsob chlazení
     

Chci si sjednat osobní schůzku