BCB technik s.r.o.

Prodej a servis zemědělských technologií se zaměřením na živočišnou výrobu

Prohlédnout si produkty

Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura - nemazat > Novinky > ApiBalm Cream

ApiBalm CreamApiBalm cream je přírodní krém vyrobený z rostlinných silic, olejů a rostlinných extraktů.Je určený pro péči o vemeno dojného skotu, ovcí a koz jako prevence a podpora léčby mastitid a keratózy. Krém pomáhá zklidňovat pokožku, udržovat její přirozenou vlhkost a zlepštrje její regeneraci. Aktivní přírodní látky jsou rychle absorbovány kůží a vytvářeji prodyšný film. Levandulové, hřebíčkové a eukalyptové výtažky odpuzují svým aroma obtížný lrmyz a tím pomáha ji zabtánit dalšímu podráždění pokožky. Krém může být aplikován při akutním zánětu ke zklidrrění pokožky a zánětlivé tkáně. Krém je možné použít k masáži vemene jako preventivní opatření výskytu mastitid.

SIožení/INCI: Voda, Tekutý paraíin, Glycerin, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ceteareth, Extrakt z květu měsíčku lékařského, Extrakt šalvěje lékařské, Extrakt tŤezalky tečkované, Extrakt z kořene kostivalu lékařského, Extrakt heřmánku pravého, Olej z hřebíčku (semen Eugenia Caryophyllus), Olej ze slunečnicových (Helianthus Annuus Seed) semen/ Eukalyptová silice/olej, l,evandulova silice/olej, Xantamová guma/ Metylparaberr, Propylparaben. pH 5.5-6.5.

Shoda s legislativou: ApiBalm cream je veterinární kosmetický přípravek podle zákona č. 16611999 Sb. Výrobek byl schválen Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv v Brně, rozhodrrutí č. 'l42-10lc a následné změrry. Výrobek splňuje požadavky směrnic U2001 a 212007 BS/TSE.

Použití: Aplikujte krém na pokožku na zánětlivém místě na vemeni a nechte působit. Před každým dojením odstraňte zbytky krému vodoll nebo vhodnou desinfekcí.