BCB technik s.r.o.

Prodej a servis zemědělských technologií se zaměřením na živočišnou výrobu

Prohlédnout si produkty

Drobečková navigace

Úvod > archiv > Chov prasat

Technologie chovu prasat

Úkolem technologických postupů při chovu prasat je zajistit dobrou životosprávu a kondici chovaných zvířat. Cílem je tím pádem i zvýšení výtěžnosti z prasečího chovu, tedy zvýšení produkce dobrého vepřového masa. Chov prasat je v České republice velice rozšířený a konkurence je veliká. Z toho důvodu je nutné využít každou příležitost, jak zvýšit vlastní výtěžek a snížit náklady. K tomu Vám mohou pomoci nové technologie při chovu prasat.

Chov prasat

Vybavení pro chov prasat

Základním vybavením pro kvalitní chov prasat je určitě pořádná stáj. S její výbavou včetně technologií hrazení, osvětlení a ventilace Vám rádi pomůžeme. Nabízíme osvědčené technologie, které Vám umožní lépe zorganizovat Váš chov prasat. Užitečnými jistě shledáte i svinovací plachty nebo vrata, která lépe než dobře ochrání zvířata před vnějším počasím. Bude nám potěšením Vám asistovat při zabezpečování svého prasečího chovu.

Prasečí kejda

Chov prasat se ve své podstatě od chovu skotu příliš neliší. Kupříkladu o kejdu je nutné se postarat také. Váš chov prasat jistě zlepší rychlý a důkladný úklid zvířecích výkalů. Nabízíme Vám také skladovací jímky na kejdu, čerpadla, míchadla a vůbec vše, co budete potřebovat. Ač se to nezdá, je starost o kejdu důležitým prvkem v chovu prasat.

Kejdové hospodářství | Vybavení stájí